Na półmetku Tour de San Luis

Półmetek Tour of San Luis za mną, ta trudniejsza połowa przede mną. Podsumowując ściganie w Argentynie miało być dobrym treningiem, a tu ja się trochę porozkręcałam, oczywiście z małymi przygodami o których pisać nie będę, bo kto jak kto ale ja spokojnym ściganiem się nie zadawalam. I coś zawsze muszę wykombinować 🙂

Piękne podium Tour Femenino de San Luis Piękne podium Tour Femenino de San Luis Gazety piszą :)

Dzisiaj czasówka co prawda bez odpowiedniego sprzętu, ale z odpowiednią nogą i nastawieniem, zobaczymy co się uda wykręcić, ja na pewno będę kręcić z całych sił. Jutro najcięższy etap i tam też może zamieszać się w klasyfikacji generalnej ja jadę z dnia na dzień i daję z siebie 110%, bo najważniejsze cele są dopiero przede mną, ale w międzyczasie cieszę się tym co jest tu i teraz i marzę o tym najwyższym stopniu 🙂 bo z perspektywy wczorajszego- trzeciego też fajnie patrzy się na świat, ale pierwsze miejsce zawsze będzie PIERWSZYM; )

Profil 4 etapu Jazdy indywidualnej na czas.

Pozdrawiam serdecznie i o 17.38 czasu w Argentynie a 21.38 naszego Startuje Jasińska; ). Trzymajcie kciuki bym miała wiatr w plecy i dobrą nogę; )

 

A teraz coś dla włoskich kibiców 🙂

Metà Tour of San Luis passata, e più difficile metà davanti me, corsa in Argentina doveva stare come buono allenamento per me è mi stupisco da sola come iniziato questo stagione. Oggi crono senza bici per questa specialità ma sempre con buona gamba e testa 🙂 Vediamo che tempo riesco fare:) sicuramente do tutto di me stessa. Domani tappa più dura che decide da classifica generale. io corro giorno per giorno ma più importante obiettivi sono più avanti.
Alle 17.38 tempo argentino e alle 21.38 europeo parte mia corsa contro tempo state con me e fate tifo che avrò veto in culo e gamba Buona 🙂
Saluto