Podsumowanie 2018

Czas na podsumowanie….sezon 2018 już za mną….
Jak go podsumować…???…to najlepszy jak do tej pory sezon w moim wykonaniu…
Spełniłam swoje najskrytsze marzenia i przybliżyłam się do tych największych…
5 miejsce na ostatnich Mistrzostwach Świata w Innsbrucku postawiło wisienkę na torcie…choć było blisko by była ona naprawdę duża 😉 …dlatego… tylko mogę w pozytywny sposób patrzeć na miniony rok. Oczywiście dużo jest jeszcze pracy przede mną i mam co poprawiać…ale widzę progresssss 😉
Dlatego po zakończonym sezonie wybrałam się na zasłużony odpoczynek…Najpierw 4- dyniowe wakacje z koleżankami z ekipy na Majorce, potem naładowanie energii w rodzinnym domu i ostatni tydzień spędziłam z rodzicami w Zakopanem.
Był to okres odpoczynku od roweru; od ścisłej kolarskiej diety; od poukładanego treningowo życia i przede wszystkim czas spędzony z bliskimi.


Dzisiaj lecę już do hiszpańskiej Pamplony, gdzie odbędzie się pierwsze zgrupowanie organizacyjne drużyny Movistar.
Będą to intensywne dni, gdzie będę miała pomiar strojów;kasków, butów itp., próbę wysiłkową; testy zdrowotne, spotkania ze sponsorami itd.
Dlatego mam nadzieję, że w drodze powrotnej uda mi się zdać relację z tego pobytu w Hiszpanii… 😉
A i jeszcze jedno z ważniejszych…ostatnich.. wydarzeń…po paru latach udało mi się osobiście i z ogromną przyjemnością poznać autora i twórcę tej strony i przede wszystkim mojego motywatora do tego bym zawsze coś tu napisała -Tomka Wilka i jego partnerkę Ninę. Dziękuję za miłe spotkanie i za wspaniałą współpracę 😉
Pozdrawiam i do piątku… obiecuję 🙄🤐🤔