Rowerem do marzeń

Zaczęło się niewinnie, jakieś 10 lat temu powiedziałam że kiedyś wrócę po sezonie kolarskim z Włoch do Polski rowerem. Od 3 lat w moim życiu trwa wielka sinusoida z przewagą krzywych zmierzających w dół. Były i są one zależne od moich własnych decyzji, niekiedy były zrządzeniem losu lub pewnie próbą, którą muszę pokonać.

W tym roku przyszedł ten moment, bym zastanowiła się nad Tym Kim jestem, poszukała odpowiedzi na Moje Pytania a PRZEDE WSZYSTKIM mogła POMÓC INNYM I PRZY OKAZJI SPEŁNIĆ MOJE MARZENIE- POSTANOWIENIE i WRÓCIĆ SAMOTNIE Z LUKKI(WŁOCHY, TOSKANIA) do BARCZEWA (POLSKA, WARMIŃSKO- MAZURSKIE). Podczas rozmów z przyjaciółmi, postanowiłam, że to ten moment!!!

Na początek postanowiłam zająć się kwestią sprzętu, z racji że nie posiadam roweru Gravelowego a trasa w dużej mierze będzie przebiegać po szutrach z wielką radością odebrałam telefon od Canyon Polska- producenta rowerów, który postanowił użyczyć mi taką maszynę na czas tego przedsięwzięcia, za co jestem im bardzo wdzięczna.

Nie chcę, by moje ,,pedałowanie” było bezużyteczne, dlatego będzie miało charakter charytatywny. Przy współpracy wielu firm, moja podróż nabiera głębszego znaczenia. Zostanie również założona zrzutka. pl. Zgromadzone środki zostaną przekazane, na rehabilitację i leczenie bliskim mi osobom. Każdy dzień mojej podróży będę relacjonować na Instagramie i Facebooku, pokazując ciekawe miejsca, przez które będę przejeżdżać. Będę wyposażona w nadajnik GPS podarowany przez firmę SledzGPS.pl, za pomocą, którego będzie można śledzić moją jazdę w Internecie na żywo.

Link do śledzenia live na sledzgps.pl

Poza celami które będą wspierane przez Naszych darczyńców biznesowych postanowiłam również założyć zrzutkę na popularnym portalu, tak by każdy z Was kto chciał by się dorzucić do tej akcji mógł to zrobić a przy okazji przygotowałam mam nadzieję ciekawą nagrodę dla hojnego darczyńcy 🙂

https://zrzutka.pl/aaygng

Co do terminu planuje start 27.09.2021r. a trasa powinna zająć ok 2 tygodni.

Na dniach powstanie FunPage na facebooku gdzie będziecie mogli dokładnie śledzić moje przygotowania do spełnienia tego marzenia, oraz pojawią się linki do zrzutki.

Trasa mojego a w zasadzie chyba Naszego wyjazdu (bo liczę że będziecie mnie wspierać ) jest w tym momencie ogólnym szkicem, który w miarę pojawiania się sponsorów może ulec zmianie, gdyż chciała bym mieć możliwość osobistego podziękowania tym którzy się zaangażują w ten pomysł. O zmianach trasy będę też na bieżąco informować za pośrednictwem kanału na social mediach tak by każdy kibic który zechce wziąć udział miał taką możliwość.

Dla Polskich fanów przygotowałam także bardziej szczegółową trasę już na terenie kraju, by każdy z was mógł sprawdzić sobie czy czasem nie będę w jego okolicy.

Sponsorzy techniczni

Darczyńcy